Kristal Küre Ödülleri, medya, basın ve iş dünyasının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen tematik bir organizasyondur. Geceye iş dünyası, medya ve basın camiasının önde gelen isimleri katılım sağlayacaktır. Katılım sağlayacak olan misafirlerin ve sponsor olan markaların güçlü basın tanıtımlarıyla ön plana çıkacağı bu gecede sizde markanızı veya şirketinizi ön plana çıkarabilir, iş dünyasında tanınır hale gelebilirsiniz.

ADAYLAR KİMLER, NASIL BELİRLENİYORLAR?

Adaylar belirlendikten sonra 15 Kasım 2020 tarihi itibariyle web sitemiz www.kristalkureodulleri.com üzerinden oylama halka açılacaktır. Oylamaya güvenlik sebebiyle sadece kayıt olunarak geçilebilmektedir. Giriş yapan kullanıcılar her kategoride tek bir aday seçmek kaydıyla oy kullanabileceklerdir. Aynı kategoride birden çok oy kullanılması durumunda ilk kullanılan oy dikkate alınacak diğer kullanılan oylar geçersiz sayılacaktır.

Halk oylaması 30 Kasım 2020 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir. En çok oy alan adaylar web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden ödül gecesiyle eş zamanlı olarak paylaşılacaktır. Törene katılım sağlayamayacak olan kazanan adayların yerine ilgili kategoride en çok oy alan bir sonraki aday ödülü almaya hak kazanacaktır.

 

Pandemi sürecinden dolayı ödül gecesinin gerçekleşeceği tarih geceden en geç 1 hafta önce duyurulacaktır.

 

GECEYE KATILIM SAĞLAYACAK KONUK PROFİLİ NEDİR?

  • Organizasyon Şirketi sahipleri ve üst düzey yöneticileri

  • Oteller ve Etkinlik mekanının sahipleri ve üst düzey yöneticileri

  • Servis Sağlayıcı firmaların sahipleri ve üst düzey yöneticileri

  • Kurumsal Şirketlerin; CEO, Pazarlama İletişimi ve Kurumsal İletişim Yöneticileri

  • İş Dünyasının Önde Gelen İsimleri

  • Sanat, Medya ve Basın Camiasının Ünlü İsimleri

  • Basın