Kristal Küre Ödül Vectorel Resmi

Başvuru Nasıl Yapılır?​

Başvurunuzu gerçekleştirmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız?

Başvuru Dönemi

8 Şubat 2022 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Tüm kategorilerde başvurular ücretsiz olup, ilgili kategoride gerekli şartları taşıyan herkes başvuruda bulunabilir.

Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Türkiye Kristal Küre Ödülleri'ne sadece başvuruya açık kategorilerle ilgili çalışma yürütmüş olan kişi/markalar başvuruda bulunabilir. İlgili kategoride herhangi bir çalışma yürütmemiş olan kişi/markaların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Geçmiş senelerde ödüle layık görülmüş olan adaylar, dilerlerse tekrar başvuruda bulunabilirler.

Başvuru yapan tüm kişi/markalar organizasyon komitesi tarafından incelenerek aday olmaya uygun olan başvuruların sahipleriyle iletişime geçilerek adaylıkları halk oylamasına sunulmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen kişi/markalar web sitemiz üzerinden panele üye olarak başvurularını standart web tarayıcıları (İnternet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera gibi) ile tüm mobil cihazlardan gerçekleştirebilirler.

Hangi Kategorilerde ve Kaç Kategoride Başvuruda Bulunabilirim?

Başvuru sahipleri, mevcut kategoriler arasından, aday olmak istedikleri kategorilerde başvuruda bulunabilirler.

Son başvuru tarihine kadar, başvuru yapan kişi/markalar başvuru kategorisini iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ileterek değiştirebilirler.

*Türkiye Kristal Küre Ödülleri, organizasyon komitesi tarafından uygun görülmesi durumunda, yapılan başvuruların kategorilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Herhangi bir kategoride yeterli sayıda başvuru olmaması nedeniyle, organizasyon komitesi tarafından alınan karar ile ilgili kategori iptal edilebilir.